- Reclamație? De la cine?
- De la vecinul dumneavoastră.
- Nu m-așteptam.
- Nici noi.
- Și de ce se plânge?
- Nu se plânge, doar sesizează.

Fragment audio de 10 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.

Puteți regăsi această replică la minutul 00:01:14.196 în înregistrarea originală.

Contextul replicii

[...]

[...]

Citat aleatoriu