Nu înțelegeți că n-am niciun leu?
Fragment audio de 2 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.
Puteți regăsi această replică la minutul 00:04:00.574 în înregistrarea originală.
Contextul replicii
[...]
- Perfect. Și știți acum cui îi vine rândul?
- Cum așa, oamenilor? Nu înțeleg.
- S-au terminat pisicile, s-au terminat cățeii și acuma leul. Hap, hap, hap. Trece la oameni. Așa e?
- Dumneavoastră aveți o idee fixă.
- Nu înțelegeți că n-am niciun leu?
- Spuneți-mi acuma ce culoare are?
- Altceva?
[...]