Ah, ce pătimaș iubim în taină telefonul. Nu mai înțelegem viața fără telefon. Alo?

Fragment audio de 11 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.

Puteți regăsi această replică la minutul 00:36:18.797 în înregistrarea originală.

Contextul replicii

[...]

[...]

Citat aleatoriu