Apoi s-a întors spre Vineri. Când am căutat să-i explic că Vineri e un sălbatic, fiind deci cam înapoiat, șeful m-a întrerupt brusc: Lasă că și eu.

Fragment audio de 8 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.

Puteți regăsi această replică la minutul 00:34:26.051 în înregistrarea originală.

Contextul replicii

[...]

[...]

Citat aleatoriu