- Nu ți s-a dat număr când ai dat petiția?
- Nu.
- De ce n-ai cerut?
- N-am dat-o eu.
- Da cine?
- Am trimis-o prin cineva.

Fragment audio de 10 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.

Puteți regăsi această replică la minutul 00:13:52.276 în înregistrarea originală.

Contextul replicii

[...]

[...]

Citat aleatoriu