- Ce ai omule? De ce râzi așa, de unul singur, omule?
- Păi cum să nu râd? Am pierdut trenul.

Fragment audio de 6 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.

Puteți regăsi această replică la minutul 00:43:43.104 în înregistrarea originală.

Contextul replicii

[...]

[...]

Citat aleatoriu