- Tu ai pierdut trenul și râzi?
- Păi da, că în tren au rămas cei doi amici ai mei care au venit să mă conducă.

Fragment audio de 6 secunde din piesa de teatru radiofonic Trei sferturi de oră de umor cu Dem Rădulescu.

Puteți regăsi această replică la minutul 00:43:49.681 în înregistrarea originală.

Contextul replicii

[...]

[...]

Citat aleatoriu